Звернення до суду для стягнення грошової суми і відсотків за користування чужими грошовими коштами

Здравствуйте.281011. поклав через термінал моментальної оплати 10000 р. на ківі кошелёк.Денежние кошти на приводу не поступілі.Звоніл в тих Потдержка сказали, що апарат був не справний і що найближчим часом очікувати поповнення кошелька.71111.Денег НЕ поступіло.Позвоніл.Сказалі, що платіж прошол, але в ківі гаманці оператор сказав, що платіж не поступал.Я опратілся в прітензіонний відділ .Де склав заявку.Там сказали, що відправили по емейлу дані по платежу власнику терміналу і що в перебігу двох-3 робочих днів буде відповідь, Я почекав з понеділка до п'ятниці. (141111 - 181111) Подзвонив туда.Оні спробували з'єднатися по телефону з власником терміналу, але на місці керівництва там не оказалось.Предложілі передзвонити в понеділок 211111. і уточнити інформацію.Я перезвоніл.Ответ мене вразив.: - Ми відправляли писмо не так на той емеіл.Сейчас ми відправили на той, але потрібно ще почекати до кінця неделі.В кінці тижня (251111) я передзвонив і мені ответелі.что відповіді ще немає і чекайте до понедельніка.Сегодня (281111.) я дзвоню туда.Мне відповідають, що агент.владелец терміналу плоті отказался.На моє запитання чому відповідь: я не распологайся даної інформаціей.Человек який займається вашим вопрособ буде тільки в середу (301111) .Він може відповісти на ваші вопроси.І ми відправили інформацію нашому руководству.Предложілі або передзвонити в середу або чекати надходження коштів на кошелёк.На моє запитання коли відбудеться поповнення гаманця відповіді немає.
Чек у мене збережений.

Підкажіть будь ласка, що в даній ситуації робити і на який розмір компенсації я можу расчітовать? Заздалегідь спасібо.Владімір.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, Володимир. Ви маєте право звернутися до суду для стягнення даної грошової суми і відсотків за користування чужими грошовими коштами. Якщо такими діями було завдано збитків - включіть вимогу про їх відшкодування в позов. Якщо вам необхідна допомога в складанні претензії або позовної заяви - запишіться на очну консультацію.

 

Додаткові матеріали:

 • Повернення грошових коштів покупцю - юридичній особі
 • Вимога про розірвання договору з шахраями на ринку нерухомості
 • Нарахування відсотків на стягнуте в судовому порядку суму
 • Як правильно розрахувати відсотки за користування чужими коштами?
 • Стягнення грошових коштів за договором купівлі-продажу і відсотків за корис ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ