Розірвання договору кредитування при необгрунтованої ціною кредиту

Добрий день.
16 листопада 2011 року я, Л, приїхав до Москви з Самари, де прописаний і проживаю, з метою купити автомобіль ЗАЗ CHANCE в автосалоні "А ". Ціна автомобіля в обраної комплектації на сайті салону і зі слів менеджерів становила 238000 рублів.
В ході довгих узгоджень з банком мною був підписаний Договір надання кредиту на придбання ТЗ, Договір застави ТЗ і Договір про Карту. Підписання договорів проходило в поспіху і суєті, так як салон закриваючи, а мені треба було їхати на новій машині додому в Самару. При підписанні Договору були присутні мій друг і родич.
Переглядаючи документи при підписанні ми бачили там ті цифри кредиту, які звучали в ході обговорення.
Після приїзду я уважно вивчив підписані МНОЮ документи. До жаху, Загальна сума кредиту становила 387000 рублей, первоначольний платіж - 98000 рублів (насправді я заплатив 20000 рублів -на руках маю квитанцію), а Загальна вартість ТЗ - 485000 рублей, - що в два рази більше ціни моєї машини ЗАЗ CHANCE. Повна ж сума, що підлягає виплаті банку - 666540 рублів.
Банк "Рт " 25 листопада зв'язався зі мною і рекомендував приїхати в Москву, однак про мету приїзду промовчав. 29 листопада я буду спілкуватися з представниками банку.
Розумію, що я по своїй наївності став жертвою якогось шахрайства. Підкажіть, будь ласка, як правильно вирішувати цю ситуацію, щоб знову не потрапити на вудку.
У разі неперегляду умов Договору, сподіваюся на участь в колективному позові проти банку. Підкажіть, будь ласка, які кроки потрібно зробити для виходу з цієї ситуації.
З повагою,

Іван.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, Іван. Наданої вами інформації недостатньо для кваліфікованого ради в ситуації, що склалася, ви можете записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в даному питанні після ознайомлення з усіма документами, зокрема кредитним договором та договором купівлі-продажу, що мають безпосереднє відношення до справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Чи можна відмовитися від кредитного договору, якщо ставка по кредиту вище, ...
 • Чому банк вимагає при стягненні заборгованості сплатити всю суму за кредитн ...
 • Що робити якщо банк висунув претензії про несплату кредиту?
 • Чи може продавець змінити ціну автомобіля перед покупкою?
 • Стягнення комісії за ведення позикового рахунку і спосіб її повернення

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ