Як правильно скласти позовну заяву до поліклініки, лікарі якої неправельним лікуванням посилили хворобу.

Здравствуйте, я б хотіла пред'явити позов лікарні (поліклініці), де мене неправильно лікували два лікарі, довели мою хворобу (неврит лицьового нерва) до невиліковність і спотворили мене внешне.Із-за цього я втратила роботу (я педагог), витратила, а вірніше викинула на вітер близько 70-80 тис рублів (на жаль, не всі чеки збережено), хочу зажадати і відшкодування моральної шкоди, через переживання доведена до нервової хвороби (є висновок невролога про моє неврологічному статусі). Чотири невролога, що дивилися мене пізніше , сказали мені про неправильно розпочатому лікуванні на першому місяці хвороби, які спричинили за собою отяжеленіе і регрес замість позитивної дінамікі.Медіцінскіе карти з призначеннями у мене на руках (я їх викрала), призначення глибоко шокували всіх практикуючих неврологов.Помогіте, будь ласка, скласти грамотно позов і пройти для суду медекспертізу.Сейчас грошей немає, все, що було, витрачено на лікування, і я без роботи.!


Оксана Бутиріна

Відповідь юриста:

Здравствуйте, Оксана. Позовна заява про відшкодування моральної шкоди повинно складатися досвідченим фахівцем, що вивчив всі обставини вашої справи. Адже, в нашій державі моральну шкоду досі відшкодовується з працею і найчастіше далеко не тією сумою, на яку розраховував позивач.
Наші юристи пропонують вам повний спектр послуг щодо представлення інтересів клієнта в судовому розгляді по відшкодуванню моральної шкоди починаючи від складання претензії і закінчуючи контролем над виконанням судового рішення.

 

Додаткові матеріали:

 • Як подати до суду на іноземця місце проживання, якого невідомо.
 • Які документи необхідно надати до суду для відшкодування шкоди здоров'ю?
 • Як скласти позовну заяву про відшкодування моральної шкоди?
 • Позовна заява про відшкодування
 • Позовна заява потерпілого в ДТП пішохода

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ