Визначення порядку користування квартирою та продаж даного житла

Моєму чоловікові у спадок (заповіт) від бабусі перейшли 3/4 частки в 3-х кімнатній квартирі в ЮВАО. 1/4 належить його 15-ти річному братові (1996 р.н.) по батькові, який прописаний у цій квартирі. Чоловік там не прописаний, але комунальні платежі, за телефон і світло з моменту смерті бабусі платимо тільки ми.
Документи на власність повністю оформлені, квартира перереєстрована на мого чоловіка, він є власником без реєстрації і відповідальною особою. Квартира 3-х кімнатна, кімнати 14894 і 228 кв.м. Загальна площа 656 кв.м, житлова 470 кв.м., кухня 8 кв.м. На даний момент за позовною заявою на визначення користування кімнатами другий власник претендує на кімнату 148 кв.м., що не відповідає розміру його частки і ми категорично проти, щоб у другого власника (а саме його представника-матері) були ключі від квартири по причині того, що там перебувати частина ще не вивезеного майна, фінансово-особові рахунки не розділені, а так само у нас немає можливості контролювати те, що буде відбуватися в цій квартирі, оскільки ми підозрюємо, що ключі потрібні матері другого власника для виключно власних потреб.
Нам би хотілося спільно продати дану квартиру, отримавши грошові кошти пропорційно часткам. Підкажіть будь ласка що можна зробити в даній ситуації і чи зможуть Ваші юристи нам допомогти з судом, а так само приблизну вартість послуг Ваших юристів в розрізі даної ситуації.

Відповідь юриста:

Привіт наданої вами інформації недостатньо для кваліфікованого ради в ситуації, що склалася, ви можете записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в ситуації, що склалася після ознайомлення з усіма документами і фактами, що мають безпосереднє відношення до справи. Так, наприклад, необхідно знати, чи є у другого власника інше житло у власності, якщо ні, то продаж квартири може бути заборонена органами опіки та піклування.

 

Додаткові матеріали:

  • Розділ спільної власності подружжя не розриваючи шлюб
  • Зняття неповнолітніх дітей з реєстраційного обліку
  • Рішення квартирного питання колишнього подружжя і членів сім'ї
  • Складання позовної заява про розірвання договору безоплатного користування
  • Захист житлових прав громадян та оскарження дій державних органів

  • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

    Ваше ім'я *
    Телефон *


    Ваш регіон *


    Ваше питання *


    24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

    Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

     

    Харків, Київ, Дніпропетровськ