Чи можна витребувати з винуватця ДТП різницю між виплатою страхової компанії і реальним збитком, за підсумками незалежної експертизи?

Після ДТП страхова компанія винуватця аварії (по ОСАГО) виплатила мені граничну суму, обмежену законом в 120т.р. на відшкодування збитку. Дефектовка мого автомобіля в сервісі діллера склала значно більшу суму, ніж виплата по ОСАГО. В акті страхового випадку позначено-розмір збитку 120 т.р., виплата 120 УРАХУВАННЯМ Питання: можу-я провести незалежну експертизу і виставити через суд винуватцю ДТП позов на виплату різниці між виплатою по ОСАГО і сумою збитку по калькуляції, зробленої незалежною експертизою?

Сергій

Відповідь юриста:

Привіт, Сергій. У випадках, коли збитки, завдані транспортному засобу, становить більшу суму, ніж та, яку за законом може виплатити страхова компанія, різницю можна витребувати з винуватця ДТП в судовому порядку. До того ж у такому порядку відшкодовується і моральну шкоду, завдану потерпілому. Наша компанія пропонує вам свою допомогу у відшкодуванні збитку після ДТП, до того ж всі судові витрати можна покласти на відповідача.

 

Додаткові матеріали:

 • Чи є вимоги позивача до відповідача про відшкодування правомірними?
 • Чи можна продати пошкоджену машину не чекаючи розгляду судом питання про ві ...
 • Хто повинен виплачувати різницю між страховою виплатою ОСАГО і фактично нео ...
 • Відшкодування шкоди від ДТП в судовому порядку винуватцем події
 • ОСАГО. Повне відшкодування шкоди від ДТП.

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ