Термін, в який суддя повинен прийняти рішення про прийняття позовної заяви

У жовтні 2011 року мій чоловік потрапив в аварію з вини другого учасника ДТП. Машина кредитна і була застрахована в РЕСО гарантія. Страхова кампанія визнала автомобіль за п. "Тотальна загибель" свідомо завищивши суму ремонту (320 тис.руб.). Повторна незалежна експертиза оцінила суму ремонту в 199 тис.руб. Сума страховки становить 280 т.руб.-30% зносу = 250т.руб. Мною була написана досудова претензія, яку страхова кампанія відхилила. 28 лютого я подала позов до Пресненський районний суд з проханням зобов'язати РЕСО гарантію провести ремонт мого автомобіля. Я отримала відмову в судочинстві, який обгрунтовувався порушенням ст. 132 ЦПК. 4 квітня 2011 я надала суду відсутні документи. До цього дня відповіді із суду не отримала, на моє прохання в суді про долю мого позову, помошніца судді сказала, що начебто знову позов відхилений і обіцяла дізнатися і подзвонити мне.Через тиждень я змушена була сама дзвонити в суд і помошніца судді, посилаючись на Забавно, сказала, що мені потрібно звернутися в канцелярію і дізнатися про свій позов. Моє питання полягає в наступному: "Я заплатила 5т.руб. За те, щоб мої законні вимоги про захист прав людини були так безпардонно порушені? І друге, що робити людині, якщо на консультацію у юриста і наймання представника в суді просто немає грошей? "

Відповідь юриста:

Привіт ЦПК не встановлює строк, який суддя повинен прийняти рішення про прийняття позовної заяви. В якості загального правила встановлено, що підготовка цивільних справ до судового розгляду повинна бути проведена не пізніше ніж у семиденний строк з дня прийняття заяви, і лише у виняткових випадках цей строк може бути продовжений до двадцяти днів за мотивованою ухвалою судді. Розглядатися цивільні справи повинні не пізніше одного місяця з дня закінчення підготовки справ до судового розгляду, за винятком окремих категорій справ, для яких встановлено скорочені строки їх розгляду.
Існую безкоштовні юридичні консультації для допомоги в складанні позовної заяви, також ви можете звернутися до наших фахівців. Пам'ятайте, що всі судові витрати та витрати на юридичну допомогу згодом може бути стягнута з відповідача.

 

Додаткові матеріали:

  • Порядок складання та направлення позовної заяви до суду
  • Строк для прийняття позовної заяви до провадження та допомогу в його склада ...
  • Як відкликати позов до арбітражного суду?
  • Оскарження рішення мирового судді
  • Позовна давність

  • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

    Ваше ім'я *
    Телефон *


    Ваш регіон *


    Ваше питання *


    24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

    Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

     

    Харків, Київ, Дніпропетровськ