Як стягнути матеріальний збиток при ДТП у випадку, якщо винуватець події зник?

Добрий день!
Я потрапила в ДТП-мені в зад врізалася машина через те, що її, в свою чергу, зачепила третя машина, яка поїхала з місця ДТП. Номер сховався машини водій ударившей мене машини записав і вказав у наслідок в протоколі. Я і вдарив мене водій дочекалися ДАІ і все оформили. Оформлявший справа інспектор порушив справу про адміністративне правопорушення проти водія сховався машини. У відділі розшуку сказали, що по тим номерам, які вказав водій ударившей мене машини числиться знята з обліку машина. Так само в ДАІ мені оповіді!
Чи, що швидше за все водія сховався машини визнають винуватцем ДТП. У мене машина застрахована по ОСАГО, КАСКО немає і в цьому випадку я нічого не отримаю по ОСАГО. Чи праві ДАІ, що вони не визнають винуватцем ДТП стукнувшись мене машину, а водія сховався машини?

Олена

Відповідь юриста:

Здравствуйте, Олена. У даному випадку співробітники ГИБДД мають рацію, визнаючи зникли водія винуватцем ДТП. Стягнути заподіяну вам і вашому автомобілю шкоду вам доведеться в порядку позовного судочинства з винуватця дорожньо-транспортної пригоди, після того як його особистість буде встановлена. Якщо ж було заподіяно шкоду вашому здоров'ю, то його можна стягнути (за наявності ОСАГО) з Російського союзу автостраховиків.

 

Додаткові матеріали:

 • Чи можуть позбавити прав за залишення місця ДТП постраждалого водія?
 • Як отримати довідку від правоохоронних органів про розкрадання вантажу?
 • Як знайти винного в дорожньо-транспортній пригоді?
 • Як розрахувати суму пені за страховими виплатами та чи можна оскаржити суму ...
 • Як довго можуть співробітники ГИБДД розшукувати винуватця ДТП?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ