Після смерті матері до дочки пред'являється позовна заява про стягнення боргу.
У мене склалася складна ситуація прошу допомогти мне.Семь місяців тому в мене померла мама і після похорону раптом я дізнаюся що вона повинна своїй колезі по роботі велику суму грошей в розмірі 10 тисяч доларів нібито які вона брала в 2005 році.

 

Штраф за облік, невиконаний за станом здоров'я, не був повернутий при пред'явленні лікарняного листа.
У мене сталася така ситуація. 31 травня я написала заяву про звільнення, 1 червня я вийшла на роботу з температурою і не залишилася на учт в магазині за станом здоров'я, мені директор магазина сказав, що він штрафує мене на 4 тисячі рублів.

 

Утримання із розрахунку при звільненні суми за договір виконання підрядником робіт.
Добрий день. При звільненні з минулого місця роботи, при виплаті окладу з мене було утримано суму в 10000 рублів, хоча за документами в бухгалтерії провели як повну виплату. Мотивація утримання була след.

 

Питання про распріватізаціі квартири за заявою неповнолітньої дитини, прописаного в спірному житлі.
Здрастуйте! У квартирі прописано 8 чоловік 6 дорослих та 2-е не зовсім літніх. Квартира 3-х кімнатна кімнати ізолірованние.В 1992 році ми всі разом приватизували цю квартиру без визначення часток.

 

Регіональне РЦОІ відмовляється замінити не вірне свідоцтво про здачу ЄДІ
Здравствуйте. У мене склалася наступна ситуація. У зв'язку з незадоволенням результатами ЄДІ, я подала на апеляцію. Апеляція була задоволена, так як в математиці не зарахували одне правильне завдання, а в англійській мові комп'ютером були допущені технічні помилки при перевірці мого бланка відповідей.

 

Питання про виселення з квартири, що знаходиться в частковій власності, співвласників.
Здравсвуйте! Я придбала 2 кімнати в 4х кімнатній квартирі за договором дарування. У нас часткова власність (3 власника). Квартира приватизована. Інші 2 власника в квартирі не проживають. Один за свою кімнату справно платить, більше ніяких дій.

 

Порушення судом прав Позивача щодо присутності адвоката на засіданні.
Я-позивач по іскуІстребованіе майна з чужого незаконного владеніяНа перший суд.засед.я запитала суд: Це попереднє засідання? Суд: ні,-судове разбірательство.Я: але в нас не було попереднього засідання.

 

Питання про оплату послуг наданих садівницьким Некомерційні товариством індивідуальним садівником.
Є власником земельної ділянки 15 сот і вдома у Чеховському р-ні Моск.обл. Купив будинок і уч. понад 20 років у селі, через 10 років мою територію оточили землі СНТ. Членом СНТ не є, на ділянці своєму з'являюся не частіше 1-2 разів за сезон.

 

Участь у судовому засіданні про вирішення питання позбавлення водійських прав свідків і відео-доказів, не зазначених у протоколі.
Їхав по вул Рогожскій Вал повернув (як мені здалося) на м.Рогожскій пров. і далі на Бол.Андроньевскую, де мене наздогнав і зупинив інспекіор ДПС. Він повідомив що я прехал від вул Рогожскій Вал до мал.Андроньевской по вул.

 

Позовна Заява про дострокове призначення трудової пенсії по старості.
Здравствуйте.уважаемий адвокат, прошу вас допомогти мені правильно написати заяву до суду з приводу визначення права на дострокове призначення трудової пенсіі.Я медичний работнік.0610 квітня. було 30 років мого тр стажу, але з'ясовується, що ЦРЛ в г Новопавлівська, Ставропольського краю, була перейменована в Кіровське територіальне медичне об'єднання і в номенклатурі від 03.

 

Що робити при наїзді на пішохода, при знищених дощем, доказів слів водія автомобіля?
Здравствуйте.Мой чоловік потрапив у ДТП.Ехал по трасі, проїхав світлофор та пішохідний перехід, Швидкість близько 40 км, рух двостороннє, на сигнал автомобіля ззаду перебудовувався в правий ряд, що-б поступитися дорогою і в цей момент з лівого боку побігла жінка ймовірно на автобус рухався позаду і потрапила під Колс його автомобіля, т.

 

Касаційна скарга на ухвалу суду про залишення позову без розгляду.
Здрастуйте! Підкажіть, будь ласка, як написати кассац.жалобу на Опрелеленіе про залишення заяви без розгляду? Я є пайовою власником будинку, маю 63/100 частки будинку, мої сусіди 37/100 долі.Соседі подали позовну заяву на реальний розділ будинку.

 

Наділена Чи дружина юридичним правом прописки в нерухомості батьків чоловіка.
Я знятий з реєстраційного обліку за місцем проживання і зареєстрований за місцем перебування в приватному домоволодінні отца.Он зареєстрований там один і є господарем і не реєструє мене за місцем проживання, т.

 

Позбавлення водійських прав за їзду в стані алкогольного сп'яніння.
Відповідь прохання надіслати на електронну адресу, так як відповість на телефон в мене зараз можливості Добрий день. Мене позбавили прав за керування ТЗ в стані сп'яніння. прилад показав 0198. У протоколі сказали написати випив пляшку пива і поїхав кататьсяТак ж я вказав в протоколі що зовсім згоден ії розписався.

 

Чи можна встановити право власності на кімнату в квартирі.
Здравствуйте. Я прописана і живу в 3-х кімнатній приватизованій квартирі. Крім мене в квартирі прописані ще 4 людини, це батько, мати, сестра і мій маленький ребенок. У кожного по 1/4 частки, крім моєї дитини.

 


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 66

24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

 

Харків, Київ, Дніпропетровськ